0
0

گروه رسانه ای ایرسا به پشتوانه سابقه طولانی و موفق در همکاری با اساتید دوبله و گویندگان مطرح کشور و گویندگان استان فارس که در زمینه گویندگی تیزر ، رادیو و تلویزیون ، دوبلو و صداپیشگی در سطوح مختلف در این قسمت حضور دارند در خدمت شما عزیزان می باشد. در این مجموعه نمونه های صدای گویندگان عزیز که با همکاری میکنند وجود دارد. لذا به راحتی میتوانید صدای مورد نظر را انتخاب نمائید.

بشنوید، انتخاب کنید و با ما در تماس باشید.

بررسی گویندگان

ابتدا با پایش گویندگان بر مبنای نوع کار، رنگ صدا، جنسیت، زبان و سایر موارد ، صدای مورد نظر خود را انتخاب کنید. طراحی نمونه های صدا طوری انجام شده است که انتخاب صدا برای شما به ساده ترین شکل صورت گیرد.

تماس و ثبت سفارش

پس از انتخاب صدای مورد نظرتان گوشی را بردارید و با ما تماس بگیرید. پادان با داشتن استودیو در خوش مسیر ترین مناطق، در سریع ترین زمان ممکن از گوینده برای حضور در استودیو دعوت به عمل می آورد.

حضور گوینده و ضبط

پس از حضور گوینده در استودیو پادان، اگر تشریف فرمایی شما به استودیو به آسانی صورت نمیپذیرد، ما برای شما یک ناظر ضبط حرفه ای انتخاب میکنیم. این ناظر در طول پروسه ضبط با شما در ارتباط خواهد بود و نظرات شما را به گوینده منتقل خواهد کرد.

میکس و تحویل کار

از زمان ثبت سفارش تا تحویل کار، ممکن است بین ۱۲ تا حداکثر ۴۸ ساعت زمان صرف شود. سپس ادیت های اولیه روی کار شما انجام شده و علاوه بر فایل اصلی، فایلی با مسترینگ ویژه رسانه شما تحویل خواهد شد.

سعید نــادری

گوینده، دوبلور و مجری اتاق خبر پویا

مهدی محسنی

گوینده، دوبلور

رسـا شیرازی

گوینده، دوبلور

سهبــا تــرابی

گوینده، دوبلور

شیــرین فــروزه

گوینده، دوبلور

فـرنوش قنبر دزفولی

گوینده، دوبلور