ایرسا، دانلود کتاب صوتی چشمان تاریکی
چشمان تاریکی رمانی دلهره‌آور اثر نویسندهٔ آمریکایی، دین کونتز، است که در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. داستان این کتاب درباره‌ی مادری است که می‌کوشد دریابد آیا پسرش واقعا یک سال پیش درگذشته یا هنوز زنده است.

مادری پسرش را با یک سردسته کوه‌نوردی به سفر می‌فرستد. سردسته، پیش از این، ۱۶ بار سفری بدون خطر به کوه داشته‌ است؛ اما در این سفر اتفاقی می‌افتد. تک‌تک مسافران، سردسته و راننده بدون هیچ توضیحی می‌میرند. وقتی مادر عزادار که شخصیت اصلی داستان است، شروع به پذیرفتن مرگ پسرش می‌کند، پیام‌هایی در قالب جمله‌هایی دور از انتظار دریافت می‌کند. این پیام‌ها شامل نوشته‌هایی با گچ روی تخته سیاه، پیام‌های چاپ‌شده در پرینتر و دیگر نشانه‌هاست.
مادر به همراه دوست جدیدش «کریستینا ایوانز» تصمیم دارد آنچه را که احتمالا در روز «درگذشت» پسرش اتفاق افتاد، کشف کند.
***
«دین کونتز» نویسنده‌ی آمریکایی است که برای نوشتن رمان‌های مهیج شهرت دارد. کتاب‌های کونتز تاکنون به ۳۸ زبان ترجمه شده و بیش از پانصد میلیون نسخه از آنها به فروش رسیده است. چهارده رمان دین کونتز در فهرست پرفروش‌های جلد مقوایی «نیویورک تایمز» قرار گرفته است:
«یک در تا بهشت»، «از گوشه‌ی چشمان او»، «نیمه‌شب»، «آتش سرد»، «جایگاه شوم»، «مخفیگاه»، «اشک اژدها»، «کثرت»، «یگانه بازمانده»، «همسر»، «ساعت‌های عجیب و غریب»، «سنگدل»، «شب چه می داند» و «خیابان سایه ۷۷».

*در این کتاب،نگاه به تولید ویروس از دیدگاه آمریکایی ها به کشورهای دیگر مانند روسیه و چین نسبت داده شده است.
*این کتاب برای اولین بار در ابران، به صورت اختصاصی برای ایران صدا در ۲۰اسفند، توسط شیرین موسوی ترجمه شده است.
درباره ی کتاب آورده اند:

پیش بینی بیماری کروناویروس ۲۰۲۰
در این رمان از بیوپون یاد شده که در نسخه های قبلی “گورکی -۴۰۰” نامیده شده است و در نسخه های بعدی “ووهان -۴۰۰” نامیده شده است. گورکی یک شهر روسی است و در نسخه۱ ۱۹۸۱ به عنوان منشاء آن بیوآپون نامگذاری شده است. با توجه به پایان جنگ سرد ، مبدا بیوپا به شهر چینی ووهان تغییر یافت و برای نسخه ۲۰۰۸ به بعد به “ووهان ۴۰۰” تغییر نام یافت، و گمانه زنی های برخی را در اوایل سال ۲۰۲۰ برانگیخت، که کوونتز به نوعی بیماری Coronavirus ۲۰۱۹ را پیش بینی کرده بود.
*کتاب:
The Eyes of Darkness(۱۹۸۱)

ایرسا، دانلود کتاب صوتی چشمان تاریکی
مشخصات کتاب گویا