0
0

خدمات مــا

استودیو فیلمسازی ایرسا نما

موسسه فیلمسازی ایرسانما به عنوان تولید کننده فیلم های داستانی، کوتاه، بلند، سریال، آموزشی، مستند، انیمیشن، گزارشی و تصویربرداری هوایی زیر نظر موسسه ایرسا فعالیت مینماید.

استودیو تولید محتوا ایرسا نما

در این استودیو تولیدات متنوع آموزشی، موزیک ویدئو، اخبار و دیگر تولیداتی که نیازمند به فضای کروماکی دارد تولید میگردد، همچنین در صورت نیاز مشتریان عزیز بصورت ساعتی اجاره داده میشود.

نشر دیجیتال و نشر مکتوب

موسسه ایرسا به عنوان ناشر آثار دیجیتال و با همکاری موسسه شهر هنر به عنوان نشر مکتوب خدمات نشر را خدمت شما عزیزان ارائه مینماید.

استودیو ضبط صدا و موسیقی

موسسه ایرسا با همکاری موسسه طنین شهر هنر، استودیو مجهزی را در مجموعه خود راه اندازی و خدمات: تولید کتاب صوتی، آثار موسیقیایی، دوبله و آهنگسازی را ارائه می نماید.

پخش زنده

موسسه ایرسا مجهز به تجهیزات برداشت و پخش زنده تصویر از هر نوع پلتفرم پخش آنلاین را داشته و با بهترین کیفیت مراسم و برنامه های شما را بصورت لایو پخش می نماید.

برگزاری کنسرت موسیقی

موسسه ایرسا با همکاری موسسه شهر هنر اقدام به برگزاری کنسرت های موسیقی و تولید و انتشار آثار موسیقیایی می نماید. اخذ پروانه انتشار آثار موسیقیایی در کوتاه ترین زمان ممکن.

خدمات هنری حضوری و آنلاین

مجموعه ما خدمات هنری خود را بصورت حضوری و آنلاین ارائه مینماید. ما به عنوان برگزار کننده همایش، سمینار، جشنواره فرهنگی هنری، جشن ها در کنار شما هستیم و هر تجهیزاتی را نیاز داشته باشد در اختیار داریم.

توسعه و تولید محتوای وب سایت

همه مراحل طراحی، توسعه، تولید محتوا و اخذ نماد ساماندهی و اینماد وب سایت های خود را به ما بسپارید.

کارگاه های آموزشی

موسسه ایرسا و موسسه شهر هنر بصورت ماهیانه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی هنری در رشته های مختلف هنری برگزار می نماید.

مرکز تعمیرات و خدمات پهپاد

مرکز فنی و تعمیرات پهپاد ها در مجموعه ایرسا مستقر و خدمات خود را ارائه مینمایند. در این مرکز انواع مولتی روتور و تجهیزات حرکتی در کوتاهترین زمان ممکن توسط کارشناسان ما تعمیر میشود

آکادمی پهپاد ایــرســا

موسسه در راستای افزایش مهارت عمومی و تخصصی در حوزه پرنده های بدون سرنشین، دوره های آموزشی را در مرکز آموزش خود زیر با اتکا به دانش اساتید مجرب و فضای مجهز، نظر سازمان هواپیمایی کشوری انجام میدهد.

تصویربرداری هوایی سینمایی

موسسه ایرسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه تصویربرداری هوایی با پهپاد یکی از مجموعه های پیشرو در خدمات پهپاد بوده و بصورت رسمی زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می نماید.

وب سایت های مــا

آخرین مقالات آموزشی

+ ۰
دانشجو
+ ۰
استاد مجرب
+ ۰
مطلب و آموزش رایگان
+ ۰
دوره برگزار شده
+ ۰
جلسه آموزشی
+ ۰
ساعت آموزش